foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Telefon:
0322 261 22 00

A SINIFI Aile   Sağlığı Merkezimiz Fatih Mahallesi 73123 sokakta hizmet  vermektedir. 

08.00-12.00 ve 13.00-17:00 saatleri arasında aktif  6  Aile  Hekimimiz, 6 aile sağlığı çalışanımız ( Ebe – Hemşire), ayrıca tam zamanlı iki ve yarı zamanlı bir hemşiremiz çalışmaktadır. Ayrıca tam zamanlı bir ve yarı zamanlı bir hizmetli çalışanımız vardır. Herhangi bir hizmet için aile sağlığı merkezimize gelen vatandaşlarımız ASM girişindeki kiosk sıramatik cihazından giriş yaparak bağlı bulunduğu hekimden ücretsiz olarak sıra almaktadır Aile sağlığı merkezimizde : muayene, laboratuar, aile planlaması hizmetleri, gebe takibi, bebek ve çocuk takibi, aşılama, enjeksiyon, pansuman vs. gibi hizmetler verilmektedir. 

LABORATUAR HİZMETLERİ

Aile Sağlığı Merkezimizde Biyokimya ve Hematoloji tetkikleri yapılmaktadır. 

Tahliller; her gün  yapılmaktadır. Merkezimizden alınan tahliller; Perihan Gizer  Halk Sağlığı Laboratuvarında çalışılmakta  ve  öğleden  sonra (16.00'dan sonra)  internet üzerinden laboratuar sonuçları gönderilmektedir.

Laboratuvar tahlil sonuçlarını TC numaranız, Doğum yılınız ve barkod numaranızı girerek www.01hsl.com adresinden öğrenebilirsiniz. Bu nedenle barkodunuzu iyi koruyunuz.  

Aile sağlığı merkezimizde kan tahlili için hastalarımızın sabah 08:00 - 10:25 saatleri arasında aç  karnına  gelmeleri rica olunur. 10:30 dan sonra tahliller laboratuara gönderildiğinden daha sonra kan tahlili yapılamamaktadır.

ANA ÇOCUK SAĞLIĞI HİZMETLERİ

Aile Sağlığı Merkezimizde;

Hap, Kondom dağıtımı

Güvenli Cinsel İlişki Danışmanlığı

Emzirme Danışmanlığı

Beslenme Danışmanlığı

Aşı Hizmetleri

Persantil takibi

Gebelik Danışmanlığı

Gebelikte ve bebeklik döneminde beslenme

Doğum Öncesi ve Doğum Sonrası Danışmanlık

Lohusa Bakım ve İzlem hizmetleri verilmektedir.